START SES

Відділ освіти
Тетіївської районної державної адміністрації

Всего 16 по 10 на странице
1 2 »
26.03.2018

Tetiiv_RDA
Cемінар-практикум на тему: «Кінезіологія як ефективний психолого-педагогічний ресурс покращення здоров’я підростаючого покоління».

переглядів: 94

25.02.2018

Tetiiv_RDA
21 лютого 2018 року на базі Дібрівського НВО «ЗОШ І-ІІ ступенів-дитячий садок» соціальним педагогом Макарчук Т.М. було проведено заняття «Самопізнання – шлях до успіху в житті» з учнями 7 та 8 класів, яке проходило в рамках засідання територіальної групи № 4 психологічної служби відділу освіти Тетіївської районної державної адміністрації.

переглядів: 128

11.12.2017

Tetiiv_RDA
Насильство – неадекватна форма відносин, яка породжує велику кількість психічних травм та психологічних блоків, патологій розвитку особистості у різних варіаціях. Насильство це – зло, пов’язане із світом негативних емоцій і жертви, і насильника.

переглядів: 104

04.12.2017

Tetiiv_RDA
Рушійною силою розвитку людини є  м р і ї. Саме мрії надихають працювати, долати перешкоди, вірити та жити.  Пасивність та байдужість  перешкоджають  пізнанню себе, розкриттю своїх мрій, планів, цілей та намірів. Позбутися пасивності та відчути себе в русі активного життя навчала учнів 10 класу практичний психолог Гречана Олена Анатоліївна, використовуючи арт-терапевтичну техніку «Карта мети».

переглядів: 131

23.11.2017

Tetiiv_RDA
На базі Денихівської ЗОШ І-ІІІ ступенів був проведений тренінг на тему «Згуртування колективу» з учнями школи. Учасниками тренінгу стали також члени територіальної групи №4 психологічної служби відділу освіти Тетіївської РДА. Заняття було спрямовано на мотивацію самовдосконалення, згуртування класного колективу, розвиток комунікативних навичок, емоційної стійкості, впевненості в собі, доброзичливого ставлення один до одного.

переглядів: 122

21.11.2017

Tetiiv_RDA
Національна дитяча "гаряча" лінія

Національна "гаряча" лінія з попередження домашнього насильства, торгівлі людьми та ґендерної дискримінації

Телефони довіри
з питань екстреної психологічної, педагогічної та інформаційної допомоги


переглядів: 939 / комментарі (1)

16.11.2017

Tetiiv_RDA
Робити вибір, брати відповідальність за своє життя, приймати себе такими, які ми є, визнавати негативні та позитивні сторони своєї особистості, працювати над собою, проектувати своє майбутнє навчала учнів 7-го класу практичний психолог Тетіївської ЗОШ №1 на занятті з елементами тренінгу
«М и   с а м і   б у д у є м о   с в о є  ж и т т я».

переглядів: 129

13.11.2017

Tetiiv_RDA

К о н ф л і к т и   супроводжують всю історію людства. В широкому розумінні дати якусь категоричну оцінку конфліктам неможливо, оскільки вони містять в собі все: добро і зло, справедливість і несправедливість, біль і радість, прагнення об’єктивності та відчуття безпорадності, прогрес, рух вперед і ступор, страждання, хаос…


переглядів: 117

30.10.2017

Tetiiv_RDA

В усі часи люди замислювалися над тим, як пізнати себе. Самопізнання – це нелегкий процес, орієнтований на пошук призначення та цілей свого життя. Для того, щоб пізнати себе, потрібно працювати над собою, тобто, аналізувати свої негативні та позитивні якості, бути у згоді з собою та світом.


переглядів: 121

13.10.2017

Tetiiv_RDA
Семінар-практикум працівників психологічної служби відділу освіти Тетіївської  районної державної адміністрації на тему: «Добро і милосердя проти агресивності і жорстокості»

переглядів: 123

Всего 16 по 10 на странице
1 2 »
  
  

Відділ освітиІнформаційна відкритість
Атестація навчальних закладів
Моніторингові дослідження
Мережа закладів освіти
Відділ освіти
Впровадження нового Державного стандарту
План роботи відділу освіти
Державні закупівлі
Централізована бухгалтерія
Господарча група
Рівний доступ до якісної освіти

  

Корисні посилання

Київська обласна держадміністрація Департамент освіти і науки Київської обласної держадміністрації Департамент освіти і науки Київської обласної держадміністрації Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України КВНЗ КОР 'Академія неперервної освіти' МАН Український центр оцінювання якості освіти Київський регіональний центр оцінювання освіти Освітній портал ПЕДПРЕСА Київська обл. ІСУО Київська обл. ІСУО Київська обл. ІСУО Київська обл. ІСУО

  
Погода Тетіїв

Районні сайти

Тетіївська районна державна адміністрація Тетіївська районна рада Інформаційний портал Тетіївщини Тетіївська міська рада Тетіївська організація