START SES

Відділ освіти
Тетіївської районної державної адміністрації

09.10.2017

Tetiiv_RDA
 • Персональний склад консультантів Тетіївської районної психолого-медико-педагогічної консультації (ПМПК)


 • Напрямки роботи психолого-медико-педагогічної консультації (ПМПК) • категорія: Районна ПМПК
  переглядів: 671

  09.10.2017

  Tetiiv_RDA
  Методичні рекомендації та поради
  районної психолого-медико-педагогічної консультації (ПМПК)

  категорія: Районна ПМПК
  переглядів: 25107

  08.10.2017

  Загальні положення

  Психолого-медико-педагогічна консультація Київської області є структурним підрозділом головного управління освіти і науки Київської обласної державної адміністрації та функціонує відповідно до наказу Міністерсва освіти і науки України від 07.07. 2004 року №569/38 "Про затвердження Положення про центральну та республіканську (Автономна Республіка Крим), обласні, Київську та Севастопольську міські, районні (міські) психолого-медико-педагогічні консультації" та наказу управління освіти і науки Київської обласної державної адміністрації від 09.09. 2004 року №292. "Про затвердження Положення про Київську обласну психолого-медико-педагогічну консультацію.


  категорія: Районна ПМПК
  переглядів: 847

  03.02.2017

  Tetiiv_RDA
  Життя дивна та непередбачувана річ… Іноді буває так, що в ньому трапляються події, на які важко вплинути та зрозуміти до кінця. Народження дитини з особливими потребами – це подія, яка сталася не з чиєїсь провини, а просто сталася. І від ставлення до неї батьків, залежить, наскільки ця дитина має шанс на те, щоб просто БУТИ, щоб отримати розуміння та підтримку світу й знайти в ньому своє місце.

  переглядів: 291

  01.02.2017

  Tetiiv_RDA
  31.01.2017 на базі методичного кабінету відбувся семінар-практикум вчителів, які навчають дітей з особливими освітніми потребами за індивідуальною формою навчання.

  переглядів: 275

  16.01.2017

  Tetiiv_RDA
  10.01, 11.01, та 13.01.2017 року завідувачем ПМПК Пановою Надією Іванівною та психологом-консультантом Матвійчук Тетяною Олександрівною були проведені заняття з елементами тренінгу з просвітницькою метою «Роль вихователя у ранньому виявлення дітей з особливими потребами у дошкільному середовищі», у ДНЗ м.Тетіїв, адже саме раннє виявлення та своєчасне звернення до фахівців має важливе значення для процесу корекції певних вад розвитку і подальшої соціалізації дитини.

  переглядів: 267

  03.12.2016


  14.04.2013

          З метою реалізації права дітей з особливими освітніми потребами на освіту за місцем проживання, їх соціалізації та інтеграції в суспільство, залучення батьків до участі у навчально-виховному процесі з 1 березня 2013 року у Тетіївському районі впроваджується інклюзивна форма навчання.

  категорія: Районна ПМПК
  переглядів: 420

    
    

  Відділ освіти  Інформаційна відкритість
  Атестація навчальних закладів
  Моніторингові дослідження
  Мережа закладів освіти
  Відділ освіти
  Впровадження нового Державного стандарту
  План роботи відділу освіти
  Державні закупівлі
  Централізована бухгалтерія
  Господарча група
  Рівний доступ до якісної освіти

    

  Корисні посилання

  Київська обласна держадміністрація Департамент освіти і науки Київської обласної держадміністрації Департамент освіти і науки Київської обласної держадміністрації Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України КВНЗ КОР 'Академія неперервної освіти' МАН Український центр оцінювання якості освіти Київський регіональний центр оцінювання освіти Освітній портал ПЕДПРЕСА Київська обл. ІСУО Київська обл. ІСУО Київська обл. ІСУО Київська обл. ІСУО

    
  Погода Тетіїв

  Районні сайти

  Тетіївська районна державна адміністрація Тетіївська районна рада Інформаційний портал Тетіївщини Тетіївська міська рада Тетіївська організація